Respa Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş.

Site Harita

Ana Sayfa

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Referanslarımız

Duyurular

Bilgi Toplumu Hizmetleri

İletişim

 

Kalite Politikamız

Respa Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş. :
Müşterilerinin gereksinim ve beklentilerini etik anlayışla, kalite ve güvenilirlikten ödün vermeden karşılamak üzere hizmet vermekte ve hizmetin kalitesini sürekli geliştirmektedir.

Alanında en iyi hizmeti vermek için çalışan, müşteri güvenini kazanmış, lider bir gayrimenkul danışmanlık ve değerleme şirketi olmak ilkesiyle, yasal mevzuat doğrultusunda, değerleme standartlarına ve objektif esaslara uygun olarak en üst kalitede hizmet verme odaklıdır.

Müşterilerine; bağımsız çalışma anlayışı içinde, zamanında ve doğru hizmet vererek müşteri memnuniyetini artırmak hedeflidir.

Kalitesinin temel unsuru olan çalışanlarının kişisel ve kariyer gelişimlerine destek ve iyi bir çalışma ortamı sunmak için sürekli olarak yatırım yapmaya kararlıdır.
ISO-9001:2008 Kalite yönetim sisteminin Respa Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş. bünyesinde benimsenmesini sağlamak ve sürekli iyileştirmek Kalite Politikamız olarak benimsenmiştir.

Ayrıca Respa Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş. bünyesinde alınan tüm kararların ve kalite yönetiminin gereklerinin personele bildirilmesi ve uygulanmasını sağlamak ve yönetim olarak periyodik dönemlerde faaliyetleri gözden geçirilerek gerekli düzenlemelerin yapılması hedeflemektedir.

Kurumsal

Kalite Politikamız

Eğitim

Basın

Formlar

© 2014 Tüm Hakları Respa Gayrimenkul Danışmanlık ve Değerleme A.Ş.’ne aittir.

 

 

Site Haritası | İnsan Kaynakları | Talep | Sürekli Bilgilendirme